HB-LAK švédský akrylátový tmel

Kód: Z00046 Z00043 Z00044 Z00045 Z00047 Z00048 Zvolte variantu
Značka: HB-LAK
287 Kč 65 Kč 90 Kč 130 Kč 530 Kč 1 006 Kč od 65 Kč
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Akrylátová pasta,
  • vodou ředitelná,
  • venkovní i vnitřní použití,
  • obsahuje pojiva a plniva.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

Akrylátová pasta je vodou ředitelná hmota obsahující vedle polyvinylacetátového pojiva a plniv podíl akrylátového kopolymeru.

Použití

Akrylátová pasta se používá jako plnící a tmelící  hmota pod následné povrchové úpravy omítek, betonu, sádrokartonu, sololitu, dřeva pro vnitřní  a suché prostory. 

Na očištěný, suchý a odmaštěný podklad se nanáší stěrkou. Minerální podklady opatřujeme obvykle dvěma vrstvami do 1 mm tloušťky. Tmelení ostatních podkladů původní neředěnou pastou provádíme v síle max. 0,5 mm na podklad alespoň penetrovaný, lépe základovým  akrylátovým nebo jiným vyzkoušeným základním nátěrem. Přibližně za 2 hodiny (podle síly nánosu a teploty podkladu) lze nátěr brousit zrnitostí č. 100-120.

Takto vypracovaný podklad lze přetírat malířskými, případně dalšími (vodou ředitelnými, syntetickými, olejovými) nátěrovými hmotami.

Bezpečnostní upozornění

Akrylátová pasta není nebezpečnou látkou resp. přípravkem, není požárně nebezpečný, není výbušný. V původním stavu není hořlavý. Není pesticidem. Při zachovávání běžných požadavků na hygienu neohrožuje lidské zdraví. Při práci je třeba používat vhodný pracovní oděv, rukavice a při broušení větších ploch ochranné brýle a masku s filtrem. Po skončení práce umýt pokožku vodou s mýdlem a ošetřit reparačním krémem.

Ke stažení

 
Bezpečnostní list

Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, penetrace
EAN: 8594028510402