HB-LAK Modelcolor lesklá modelářská barva 18 g

Kód: Z00079 Z00080 Z00081 Z00082 Z00083 Z00084 Z00085 Z00086 Z00087 Zvolte variantu
Značka: HB-LAK
8 Kč
Barva
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Vodou ředitelná,
  • možnost výběru konkrétního odstínu,
  • lesklá,
  • na dřevo, kov, plast, sklo, keramiku apod.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

Modelcolor je sada vodou ředitelných krycích barev v odstínech modrá, bílá, černá, šedá, hnědá, žlutá, červená, zelená a stříbrná. Obsahují akrylátovou disperzi a stálobarevné pigmenty, jemná plniva, biocidní prostředky, koalescenty a další přísady upravující jejich vlastnosti. Výrobek obsahuje barvy značky DENAS na který je hygienický atest. Ředidlem je voda - neobsahuje žádná rozpouštědla.

Příprava podkladu - Podklady musí být suché, zbavené mechanických i mastných nečistot a zbytků starých nátěrů nesoudržných s podkladem.

Pracovní postup - Barvy Modelcolor většinou aplikujeme štětečkem, houbičkou, kuličky na mandaly nebo fixirkou po náležitém zředění vodou. V případě potřeby je možno nanést další vrstvu po zaschnutí (cca 1 hodina) teplota vzduchu a podkladu nesmí poklesnout pod + 10°C.

Použití

Vrchní krycí nátěry kovových, dřevěných, skleněných a plastových předmětů v interiérech. Vhodné i pro povrchové úpravy hraček a výrobků pro děti a výrobků určených pro styk s potravinami. Teplota vzduchu a podkladu při nanášení a schnutí nátěru nesmí poklesnout pod +10°C.. Výrobek má hygienický atest. Lze ho nabídnout školkám a školám.

Bezpečnostní upozornění

Zbytek barev a znečištěné obaly likvidujte jako odpad v souladu s platnými předpisy pro komunální odpad. Modelcolorky se skladují při teplotách +5 - +25°C

Ke stažení

 
Bezpečnostní list

Technický list