HB-LAK LIGNOPEN laková penetrace

Kód: Z00029 Z00030 Zvolte variantu
Značka: HB-LAK
223 Kč 820 Kč od 223 Kč
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Nový typ pryskyřic a lněného oleje,
  • venkovní i vnitřní použití,
  • na dřevo a savé povrchy,
  • proti dřevokaznému hmyzu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

Zcela nový typ pojiva:SV-Lignopen je výrobek na bázi přírodních surovin – sojového oleje modifikovaného polyizokynátem /uretanový olej/ v kombinaci s lněným olejem - 1:1.

Natíranou plochu očistíme, odmastíme, zbavíme zbytků pryskyřice (např.C 6000), obrousíme brusným papírem č.100-150 a zbavíme prachu. Dřevo (vyschlé na vlhkost max. 6-10%) nejprve napustíme naředěným lakem, po jehož vyschnutí (24 hodin) následuje lehké přebroušení papírem č. 100. Poté se nanesou 2 vrstvy laku, vždy s odstupem 24hod. Síla nánosu se pohybuje mezi 27 a 33m.

Ředí se S 6006 pro štětec a váleček, S 6001 pro stříkání.

Vydatnost: 8-12 m2 /kg

Použití

Napouštěcí olejová penetrace dřeva. Olejová lazura tenkovrstvá i silnovrstvá /vyšší sušina/. Barevná penetrace /mořidlo/ lze přetřít kvalitním bezbarvým lakem lesklým. Výrobek je konečný produkt, který lze bez úpravy ihned aplikovat /bezbarvé napouštědlo s obsahem pryskyřice/.

Bezpečnostní upozornění

Při přímém kontaktu může dráždit kůži, oči a sliznice. Při dlouhodobém a opakovaném kontaktu může vyvolávat u vnímavých osob alergické reakce. Výpary mají narkotické účinky a dráždí oči a dýchací cesty.

Při práci je nutno chránit ruce rukavicemi z PVC nebo pryže, oči brýlemi, na pracovišti dostatečně větrat. V tekutém stavu může Lignopen poškodit zdraví při styku s pokožkou, při vniknutí do oka a při vdechování par.

Ke stažení

 
Bezpečnostní list

Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Tmely, penetrace
EAN: 8594028510419