HB-LAK bezoplachový odrezovač

Kód: Z00069 Z00068 Z00070 Z00071 Z00067 Zvolte variantu
Značka: HB-LAK
102 Kč 81 Kč 276 Kč 515 Kč 105 Kč od 81 Kč
Obsah
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
  • Se stabilizátorem účinku,
  • vysoká účinnost,
  • odstranění koroze a její prevence,
  • na železné, ocelové i litinové povrchy.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Hlavní vlastnosti produktu

Odrezovač je směs demi vody a kyseliny ortofosforečné  a organických rozpouštědel. Čirá, bezbarvá tekutina charakteristického zápachu, silně kyselé reakce.

Aplikuje se natíráním, stříkáním nebo ponorem. Při silnějším zkorodování materiálu je třeba postup 2-3 opakovat. Při ponoru je doba působení 5‘. Po dokonalém zaschnutí se na povrchu vytvoří vrstvička, která dočasně chrání před další korozí. Před natíráním se povrch otře suchým hadrem a bez oplachování opatří běžnými nátěrovými systémy.

Použití

Odrezovač se používá jako bezoplachový odrezovací prostředek na ocelové předměty. Odstraňuje rez a současně provádí fosfatizaci ošetřovaného povrchu.

Bezpečnostní upozornění

Odrezovač je silně kyselý, leptá pokožku a může vážně poškodit oči; páry (vzniklé silným zahřáním ) dráždí oči a dýchací cesty. Poleptání se špatně hojí. Vdechování může vyvolat zánět hrdla, záchvat kašle a dušnost. 

Používejte ochranné pracovní prostředky; v průběhu práce s výrobkem nejezte, nepijte a nekuřte. Po skončení práce a před jídlem omyjte ruce teplou vodou a mýdlem. Vhodné je nanesení mastného reparačního krému (nejlépe předem).

pozarvykricnik

Ke stažení

 
Bezpečnostní list

Technický list

Doplňkové parametry

Kategorie: Chemikálie
EAN: 8594028510044